KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14408500
nr 1440 8500
Jean Haagen. Signerad, daterad 1915. Olja på duk, 80x66, yttermått inklusive ram: 94x81 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:55:52
20/12 20:50:07